Seminář Úhradová vyhláška 2021 pořádaný týmem MIS, sekcí HEA, společností ICZ

Tradičně by se v tuto dobu konaly semináře na téma „Úhradová vyhláška 2021 a její dopady na financování nemocnic“ a společnost ICZ a.s. by tak již po deváté pořádala tento odborný vzdělávací seminář.

Pokud se podíváme na to, jaká je vyhláška z pohledu nemocnice pro letošní rok, tak dle kolegy Noháčka je:

Bohužel vzhledem k probíhající pandemii Covid-19 nebylo možné tuto akci uskutečnit. Proto jsme se rozhodli uspořádat seminář v on-line prostředí.

Zveme Vás tedy na 90 minut prezentací zaměřených na novinky v oblasti úhradové vyhlášky. Naším cílem bylo srozumitelně interpretovat aplikaci změn úhradové vyhlášky pro daný rok v praxi.

Prezentace zpracoval a natočil odborný konzultant ICZ a.s., Ing. Jiří Noháček. Jedná se o tři ucelené části (tři videa):

 

 

¨
 

Prezentaci ze semináře si můžete stáhnout zde: ICZ ÚV 2021

Jsme rádi, že jsme Vám mohli alespoň touto cestou předat podstatné informace související s vyhláškou a se společnou prací.

Uvedené vzdělávací prezentace poskytuje ICZ zdarma svým stálým zákazníkům v oblasti manažerských informačních systémů a kódování diagnóz. Budeme rádi za Vaše dotazy nebo postřehy týkající se výkladu úhradové vyhlášky. Vaše dotazy pište, prosím, níže formou komentáře. V průběhu měsíce ledna budou zodpovězeny.